Gruaja ime nuk d√ęshiron me vnu mbulesen, a ben me mar nje tjeter ? Dr.Shefqet Krasniqi

Nje teleshikues i emisionit “Rruga e ndriquar” beri nje pyetje mjafte interesante dhe kurioze e cila ngjalli shume interes dhe morri mjafte klikime
Gruaja ime i fal 5 kohe namaz dhe nuk di se cfare te bej me te!
E kam lutur ta veje mbulesen (ose te mbulohet) por ajo nuk pranon ne asnje menyr, dhe tash nuk e di se cfare te bej me te. A me lejohet ta marr nje tjeter, dhe cfare me sugjeroni ju te bej hoxhe i nderuar?
Ndegjojeni me poshte pergjigjen e hoxhes Shefqet Krasniqi.